program a výsledky

I.A.třída - dorost - podzim 2018

kol. datum den výkop domácí hosté

1.    25.8.     so     10:00                         TJ Chlumec       :        volný los

2.     1.9.      so     10:00                         TJ Chlumec       :        TJ Mojžíř                        1:7 (0:2)

3.    19.9.      st      17:00                          TJ Chlumec      :        TJ Junior Roma Děčín   3:4p(2:2)

4.    9.9.      ne     10:00                         FK Malšovice    :        TJ Chlumec                   5:7(0:4)

5.   15.9.     so     10:00                          TJ Chlumec      :        TJ Slavoj Úštěk              3:4(3:1)

6.   23.9.    ne     10:00                          TJ Sokol Straškov-Vodochody  :   TJ Chlumec  3:1(2:1)

7.   30.9.    ne     10:00                           SK Plaston Šluknov   :   TJ Chlumec                7:1(2:0)

8.   6.10.     so     10:00                          TJ Chlumec       :        FK Česká Kamenice      1:4(0:0)

9.   13.10.    so     10:00                           SK Štětí              :        TJ Chlumec                  7:2(3:1)

10.  25.10.   čt     16:30                           TJ Chlumec       :         FK Jiskra Velké Březno  1:15(0:7)

11.   27.10.   so     10:00                          TJ ČSAD Libouchec     :   TJ Chlumec             10:0(8:0)

12.   3.11.    so     10:00                            TJ Chlumec        :        TJ Skorotice                 0:6(0:3)

13.  10.11.    so     10:00                           TJ Hvězda Trnovany    :   TJ Chlumec             4:2(2:0)

14.  volno

15.  30.3.   so      10:00                         TJ Mojžíř                      :       TJ Chlumec          8:1(3:0)

16.   6.4.     so      10:00                         TJ Chlumec                 :        FK Malšovice      1:4(1:0)

17.    14.4.    ne     10:00                         Slavoj Úštěk                :      TJ Chlumec        4:3

18.   20.4.    so     10:00                        TJ Chlumec        :      TJ Straškov/Vodochody     2:1 p (0:1)

19.   27.4.   so      10:00                         TJ Chlumec         :    SK Plaston Šluknov        4:2(1:1)

20.  5.5.    ne      10:00                         FK Česká Kamenice  :   TJ Chlumec              4:3p(0:2)

21.   11.5.    so      10:00                        TJ Chlumec     :      SK Štětí                           6:3(5:2)

22.  19.5.    ne     10:00                        Jiskra V.Březno      :       TJ Chlumec            5:2(1:0)

23.  25.5.   so     10:00                        TJ Chlumec             :      TJ Vaňov/Libouchec     2:7(0:5)

24.   2.6.    ne     14:00                        TJ Skorotice            :       TJ Chlumec

25.   8.6.    so      10:00                       TJ Chlumec             :      TJ Hvězda Trnovany

26.   15.6.   so      10:00                       TJ Junior Roma Děčín   :   TJ Chlumec