PROGRAM A VÝSLEDKY

Stále probíhá nábor nových hráčů a hráček.Zájemci mohou volat na číslo 605290225.Tréninky pondělí,středa 16:00 Chlumec

od 17.10. bude i čtvrtek 16:00 hřiště Přestanov

okres Ústí nad Labem - starší přípravka(satelit)

kol. datum den  výkop           domácí               :              hosté                                                     BUS 1.       5.9.    so     10:00         Svádov                :       FK Ústí n.L.(dívky),TJ Chlumec,Skorotice          2.    12.9.    so     14:00         Trmice                  :      TJ Chlumec,Libouchec,Chuderov             13:00  3.      4.10.    ne     10:00        Chuderov             :     Trmice,Libouchec,TJ Chlumec                  9:00    4.     11.10.   ne     10:00        Skorotice A+B      :     TJ Chlumec,Libouchec                               9:00    5.    17.10.   so     14:00        Velké Březno       :     TJ Chlumec,Libouchec,Svádov                   12:45  6.   25.10.  ne     13:00        Neštěmice            :    TJ Chlumec,Libouchec,Svádov                    12:00  7.      7.11.    so     10:00        Svádov                     TJ Chlumec,Chuderov,Chabařovice            9:45

jaro se nehrálo z důvodu Koronaviru.

okres Teplice - mladší přípravka(satelit) podzim 2019 - jaro 2020

kol.  datum  den  výkop                         domácí           :                   hosté                                  BUS   1.        3.9.      út    16:30                    TJ Chlumec         :       Proboštov,Dubí                           

2.     12.9.      čt     16:30                    Proboštov            :     TJ Chlumec,TJ Sokol Srbice              15:30

3.     20.9.     pá    16:30                   TJ Chlumec          :      Unčín,Dubí

4.     4.10.      pá    16:30                   TJ Chlumec          :      Trnovany,Modlany

5.     12.10.    so     13:00                   Srbice                   :      TJ Chlumec,Rtyně,FK Duchcov        12:00

6.     18.10.    pá    16:30                     Modlany               :     TJ Chlumec,TJ Srbice                        15:30

7.     25.10.    pá    16:30                    Hrobčice               :    TJ Chlumec,FC Duchcov,Proboštov   15:15




okres Teplice - mladší přípravka(satelit) podzim 2018 - jaro 2019


kol. datum den výkop         domácí                :      hosté

1.      9.9.    ne   9:00       Hrobčice                 : TJ Chlumec,TJ Krupka   

2.    16.9.   ne   9:30       Baník Modlany        : TJ Chlumec,TJ Sokol Srbice                     

3.    23.9.  ne   10:00      Hvězda Trnovany    : TJ Chlumec,TJ Krupka,TJ Srbice    

4.   30.9.   ne   9:00       Bílina                        : TJ Chlumec,Košťany,Proboštov       

5.   7.10.    ne   9:00       Osek                         : TJ Chlumec,FC Dubí,FK Duchcov    

6.  12.10.   pá   16:00       TJ Krupka                 : TJ Chlumec,TJ Srbice,Hrobčice                          

7.   19.10.   pá   17:00      TJ Chlumec             :  FK Novosedlice,FC duchcov            

8.  28.10.  ne   10:00       FC Dubí-Bystřice    : TJ Chlumec,SK Junior Teplice,TJ Krupka    

9.  28.10.  so    10:00      Hostomice               : TJ Chlumec,Košťany          


kol. datum den  hodina   domácí                     hosté

10.    15.4.   st     16:30          Chlumec      

11.    29.4.   po    16:30         Trnovany                  :         

12.   12.5.   ne     10:00         Dubí-Bystřice    -     odloženo

13.   18.5.   so     13:00         Rtyně                                     

14.  24.5.    pá      16:30        Proboštov         

15    31.5.   pá      16:30         Hrobčice                         

17.    7.6.    pá      16:30          Trnovany       

       


..