PROGRAM A VÝSLEDKY

okres Ústí nad Labem - mladší žáci - podzim 2020

kol.  datum den  výkop              domácí                 :          hosté                       výs.pod. výs.jaro BUS

3.       9.9.      st      16:30         TJ Chlumec               :      FK Chuderov              0:7(0:4)

4.      12.9.     so     10:30      FK Jiskra Velké Březno :    TJ Chlumec                 8:0(5:0)              9:15

5.      23.9.     st      16:30        TJ Chlumec               :     TJ Mojžíř                        4:17(0:9)

6.      30.9.     st      16:00         TJ Chlumec               :      FK Slovan Chabařovice

7.       3.10.              00:00         TJ Chlumec               :      volno

8.     14.10.      st      16:00         TJ Chlumec               :      TJ Svádov - Olšinky

9.     18.10.     ne      10:00         TJ Vaňov                   :      TJ Chlumec                                            9:15

2.    24.10.      so     10:00         FK Velké Chvojno     :     TJ Chlumec                                             9:00

1.      28.10.     st       16:00        TJ Chlumec                :      FK Český Lev Neštěmice


Stále probíhá nábor nových hráčů nebo hráčekod 4 let.                                                        Zájemci mohou volat na čísla 603323188,     nebo       605290225. 

Tréninky:pondělí,středa od 16:00 hřiště Chlumec                                                                                               čtvrtek od 17.9. 16:00 hřiště Přestanov


jaro 2020 nedohráno z důvodu Koronaviru

                    okres Teplice - mladší žáci - podzim 2019                                                     kol.  datum  den  výkop                     domácí          :                hosté          výs.pod.          BUS     2.      11.9.     st     17:00              TJ Chlumec           :        TJ Hrob(domácí)        0:3(0:0)    15:45   3.      5.9.      čt    16:30              FK Novosedlice    :        TJ Chlumec                4:2(1:2)     15:30   4.      13.9.        16:30              TJ Chlumec          :        Proboštov/Modlany    1:11(0:6)           5.      19.9.    čt     17:00              Sokol Srbice          :        TJ Chlumec (domácí)  9:0(4:0)        6.      27.9.        16:30              TJ Chlumec                  :        Baník Souš                 1:9(1:4)         7.      4.10.         16:30             Chlumecká Sportovní  :        TJ Chlumec                 zrušeno       8.     12.10.    so    10:30              TJ Baník Osek              :        TJ Chlumec                1:5(0:2)         9.     15.10.    út     16:30              TJ Chlumec                  :        TJ Hvězda Trnovany   2:7(0:3)      10.   26.10.    so    10:30             SFK Meziboří               :         TJ Chlumec                 8:1(4:0)        11.    30.10.    st   16:30               TJ Chlumec                 :      SK Ledvice/FK Hostomice  1:5(0:1)   1.      10.11.     ne    10:00              FK Duchcov                 :         TJ Chlumec                 1:3(1:3)             


okres Teplice - mladší žáci - podzim 2018     

kol.   datum  den  výkop           domácí         :         hosté                                          výs.pod.    

1.        4.10.      čt                  TJ Chlumec          :       SK Baník Modlany/Proboštov     0:11

2.        1.9.      so    9:00       FK Hrobčice         :       TJ Chlumec                               5:1 

3.       7.9.      pá    17:00       TJ Chlumec           :       SFK Meziboří                          3:8

4.      15.9.     so    10:00      FK Duchcov          :       TJ Chlumec                              6:0

5.     21.9.      pá    17:00      TJ Chlumec          :        FC Dubí                                    0:5

6.     8.5.2019       st.    17:00       TJ Chlumec          :       Baník Ohníč/Hostomice           

7.      7.10.      ne     9:00        FK Rtyně              :       TJ Chlumec                             3:1

8.    12.10.      pá     17:00     TJ Chlumec          :       TJ Slavoj Sobědruhy               0:5

9.    21.10.      ne                    volno                    :       TJ Chlumec

10.   26.10.    pá    16:30      TJ Chlumec           :      TJ Sokol Srbice                     0:9

11.      3.11.     so     10:30       TJ Baník Osek       :       TJ Chlumec                         4:1(V 10 minutě vykázán vedoucí TJ Chlumec - Sýkora L. za pohoršují,urážlivé a ponižující výroky na rozhodčího.Není to asi dobrý příklad pro děti!

12.    11.11.      ne   12:00       TJ Chlumec           :       TJ Hvězda Trnovany "A"     0:13

13.    18.11.     ne     10:30      TJ Hvězda Trnovany "B"   :   TJ Chlumec                 2:7

14.    29,3.    pá    17:00      Modlany/Proboštov     :   TJ Chlumec                     16:0

15.   10.4.     st     17:00       Meziboří   :   TJ Chlumec                                           5:1

16.    12.4.    pá    16:30       TJ Chlumec  :   FK Hrobčice                                     6:13(3:9) 

17.    19.4.    pá     16:30       TJ Chlumec   :   FK Duchcov                                    2:18

 18.   27.4.   so    10:00       Dubí(Pozorka) :  TJ Chlumec                                    10:1(4:0)

19.    30.4.  út     16:30      TJ Chlumec     :  TJ Hvězda Trnovany  "B"               2:3p(2:0)

20.    4.5.   so    10:00       Baník Ohníč/Hostomice  :  TJ Chlumec                   12:3(6:0)

25.     7.5.  út     17:00      TJ Hvězda Trnovany "A"   :  TJ Chlumec                    25:0

21.     10.5. pá    16:30       TJ Chlumec    :      FK Rtyně                                      5:3(1:2)

22.    20.5.  po   17:00      TJ Slovan Sobědruhy : TJ Chlumec(hřiště TJ Chlumec) 10:5(5:2)

6.      22.5. st     16:30       TJ Chlumec    :        Baník Ohníč/Hostomice           3:13(1:6)

23.    30.5,  čt    17:00      TJ Sokol Srbice   :     TJ Chlumec                              12:1(7:1)

24.    5.6.   st    16:30       TJ Chlumec       :         TJ Baník Osek                       3:12(1:5)