PROGRAM A VÝSLEDKY

                    okres Teplice - mladší žáci - podzim 2019                                                             kol.  datum  den  výkop                     domácí                 :                hosté                 výs.pod.     BUS   2.      30.8.       16:30              TJ Chlumec                  :        TJ Hrob                                               3.      5.9.      čt    16:30               FK Novosedlice           :        TJ Chlumec                                           4.      13.9.        16:30               TJ Chlumec                 :        Proboštov/Modlany                               5.      21.9.    so    10:00              Sokol Srbice                 :        TJ Chlumec                                       6.     27.9.         16:30              TJ Chlumec                  :        Baník Souš                                           7.      4.10.         16:30              Chlumecká Sportovní  :        TJ Chlumec                                       8.     12.10.    so    10:00              TJ Baník Osek              :        TJ Chlumec                                       9.     18.10.        16:30              TJ Chlumec                  :        TJ Hvězda Trnovany                        10.   26.10.     so    10:00              SFK Meziboří               :         TJ Chlumec                                      11.      1.11.       pá    16:30              TJ Chlumec                  :         SK Ledvice/FK Hostomice                 1.      9.11.       so    10:00              FK Duchcov                 :         TJ Chlumec 


okres Teplice - mladší žáci - podzim 2018     

kol.   datum  den  výkop           domácí         :         hosté                                          výs.pod.    

1.        4.10.      čt                  TJ Chlumec          :       SK Baník Modlany/Proboštov     0:11

2.        1.9.      so    9:00       FK Hrobčice         :       TJ Chlumec                               5:1 

3.       7.9.      pá    17:00       TJ Chlumec           :       SFK Meziboří                          3:8

4.      15.9.     so    10:00      FK Duchcov          :       TJ Chlumec                              6:0

5.     21.9.      pá    17:00      TJ Chlumec          :        FC Dubí                                    0:5

6.     8.5.2019       st.    17:00       TJ Chlumec          :       Baník Ohníč/Hostomice           

7.      7.10.      ne     9:00        FK Rtyně              :       TJ Chlumec                             3:1

8.    12.10.      pá     17:00     TJ Chlumec          :       TJ Slavoj Sobědruhy               0:5

9.    21.10.      ne                    volno                    :       TJ Chlumec

10.   26.10.    pá    16:30      TJ Chlumec           :      TJ Sokol Srbice                     0:9

11.      3.11.     so     10:30       TJ Baník Osek       :       TJ Chlumec                         4:1(V 10 minutě vykázán vedoucí TJ Chlumec - Sýkora L. za pohoršují,urážlivé a ponižující výroky na rozhodčího.Není to asi dobrý příklad pro děti!

12.    11.11.      ne   12:00       TJ Chlumec           :       TJ Hvězda Trnovany "A"     0:13

13.    18.11.     ne     10:30      TJ Hvězda Trnovany "B"   :   TJ Chlumec                 2:7

14.    29,3.    pá    17:00      Modlany/Proboštov     :   TJ Chlumec                     16:0

15.   10.4.     st     17:00       Meziboří   :   TJ Chlumec                                           5:1

16.    12.4.    pá    16:30       TJ Chlumec  :   FK Hrobčice                                     6:13(3:9) 

17.    19.4.    pá     16:30       TJ Chlumec   :   FK Duchcov                                    2:18

 18.   27.4.   so    10:00       Dubí(Pozorka) :  TJ Chlumec                                    10:1(4:0)

19.    30.4.  út     16:30      TJ Chlumec     :  TJ Hvězda Trnovany  "B"               2:3p(2:0)

20.    4.5.   so    10:00       Baník Ohníč/Hostomice  :  TJ Chlumec                   12:3(6:0)

25.     7.5.  út     17:00      TJ Hvězda Trnovany "A"   :  TJ Chlumec                    25:0

21.     10.5. pá    16:30       TJ Chlumec    :      FK Rtyně                                      5:3(1:2)

22.    20.5.  po   17:00      TJ Slovan Sobědruhy : TJ Chlumec(hřiště TJ Chlumec) 10:5(5:2)

6.      22.5. st     16:30       TJ Chlumec    :        Baník Ohníč/Hostomice           3:13(1:6)

23.    30.5,  čt    17:00      TJ Sokol Srbice   :     TJ Chlumec                              12:1(7:1)

24.    5.6.   st    16:30       TJ Chlumec       :         TJ Baník Osek                       3:12(1:5)