PROGRAM A VÝSLEDKY

okres Ústí n.L. - II.třída - dospělých - podzim 2018

kolo  datum   den   výkop                          domácí                                   hosté

  1.       25.8.     so    17:00                 TJ Chlumec "B"                      :      SKP Ústí n.L.     2:3                                                                                                                                                                                        2.      2.9.       ne    17:00                 FK Jiskra Velké Březno "B"    :    TJ Chlumec "B"       3:4

  3.       8.8.      so     17:00                 TJ Chlumec "B"                      :     FK Chuděrov "B"    1:4 (1:1)

  4.      15.9.      so     16:30                  FK Petrovice/Tisá                  :    TJ Chlumec "B"      2:1

  5.     22.9.      so     16:30                  TJ Chlumec "B"                      :     volný los

  6.     29.9.      so     16:00                  TJ Chlumec "B"                     :     Velké Chvojno      0:2

  7.        7.10.      so     16:00                   TJ Sebuzín                           :     TJ Chlumec "B"     1:0(0:0)

  8.     13.10.       so     15.30                   TJ Chlumec "B"                    :     TJ Vaňov              1:9(1:7)

  9.     21.10.       so      15:30                  TJ Valtířov                            :      TJ Chlumec "B"    1:4(1:2)

 10.    27.10.       so      14:30                   TJ Chlumec "B"                   :       MSK Trmice "B"   3:2(0:2)

 11.        4.11.       so      14:00                   TJ Povrly                             :       TJ Chlumec "B"   3:1(2:1)

 12.      10.11.       so      14:00                   TJ Chlumec "B"                 :        TJ Mojžíř "B"       2:3(1:2)

 13.       17.11.       so     14:00                   FK Přestanov                       :        TJ Chlumec "B"  3:2p(2:1)

14.        23.3.     so      16:00                   SKP Ústí nad Labem          :         TJ Chlumec"B"   3:2(1:1)

15.       30.3.      so      16:30                   TJ Chlumec "B"                  :       Jiskra V. Březno  5:2(1:1)

16.       6.4.        so      13.30                   FK Chuderov "B"               :        TJ Chlumec "B"     2:5(1:1)

17.        13.4.       so      17:00                  TJ Chlumec "B"                   :       FK Petrovice/Tisá   1:4(0:3)

18.       20.4.                                           volno

19.       27.4.      so       17:00                  Velké Chvojno                   :        TJ Chlumec"B"       0:3(0:1)                                                                                                                                                                            20.      4.5.       so       17:00                TJ Chlumec"B"                 :       Sebuzín                   1:3(0:1)

21.       11.5.       so       17:00                 TJ Vaňov                             :       TJ Chlumec"B"     3:1(2:0)

22.      18.5.      so       17:00                  TJ Chlumec"B"                   :      TJ Valtířov             6:0(5:0)

23.      25.5.     so       10:30                 MSK Trmice "B"                 :        TJ Chlumec "B"     3:0(0:0)

24.       1.6.      so        17:00                TJ Chlumec "B"                :        TJ Povrly

25.      9.6.      ne        17:00                TJ Mojžíř "B"                    :         TJ Chlumec "B"

26.      15.6.     so       17:00                 TJ Chlumec "B"               :        TJ Přestanov