PROGRAM A VÝSLEDKY

I.B.třída - dospělých - podzim 2020

kolo  datum   den  výkop                   domácí                    :           hosté                               výsledek

1.        22.8.     so   13:30            TJ Chlumec                    :     SK Bezděkov                         4:5(4:2)

2.       29.8.     so   13:30            TJ Vaňov                         :    TJ Chlumec                             3:2p(1:0)

3.         5.9.     so   13:30             TJ Chlumec                    :    Slavoj Bohušovice n.O.         4:3p(2:1)

4.       12.9.     so    13:30            FK Česká Kamenice      :    TJ Chlumec                             2:1(1:1)

5.       19.9.     so    13:00            TJ Chlumec                    :     FK Schoeller Křešice            9:2(4:1)

6.       26.9.     so   13:00            SK Hostovice                 :    TJ Chlumec                            3:2(0:1)

7.        3.10.     so    12:30           TJ Chlumec                     :     SK Dobkovice                       2:3(1:2)

8.      10.10.     so    12:30           TJ Chlumec                     :    TJ Union Děčín                     10:2(7:1)

9.      17.10.     so     12:00           TJ Mojžíř                          :     TJ Chlumec 

10.    24.10.     so    11:00           TJ Chlumec                     :     TJ Svádov-Olšinky

11.     31.10.     so    10:30          TJ Sokol Unčín                :     TJ Chlumec "A"

12.      7.11.      so    10:30           TJ Chlumec                     :     FK Junior Děčín

13.     15.11.     ne    13:30          TJ Heřmanov                  :     TJ Chlumec "A"

14.     21.11.     so     10:00          TJ Chlumec                     :     TJ Sokol Pokratice

15.     29.11.    ne     13:30         TJ Sokol Č.Kopisty          :     TJ Chlumec "A"


jaro 2020 se nedohrálo ohledně Koronaviru.Nikdo nesestoupil!Postoupily Dobkovice.Benešov se nepřihlásil.

I.B.třída - dospělých - podzim 2019

kolo  datum   den   výkop                    domácí                  :             hosté                      výsledek

3.       24.8.     so     10:30               TJ Chlumec "A"            :      FK Česká Kamenice      4:2(1:0)        4.       1.9.        ne     13:30               FK Schoeller Křešice      :      TJ Chlumec "A"        6:2(4:2)          5.       7.9.        so     13:30              TJ Chlumec "A"            :      TJ Heřmanov                  9:1(5:0)        6.       14.9.      so     13:30              TJ Chlumec "A"            :       TJ Union Děčín              9:2(5:0)        7.       21.9.      so      13:00              SK Hostovice              :       TJ Chlumec "A"               6:2(4:0)       8.      28.9.      so     13:00              TJ Chlumec "A"           :       MSK Benešov n.P.           9:0(2:0)      9.      5.10.       so     12:30               TJ Mojžíř                     :       TJ Chlumec "A"               4:0(3:0)      10.     12.10.      so     12:30               TJ Chlumec "A"           :       Slavoj Bohušovice n.O.    1:4(0:1)    11.      19.10.      so     10:30               FK Junior Děčín          :       TJ Chlumec "A"             3:2(0:1)        12.     26.10.     so     11:00               TJ Chlumec "A"      :   TJ Sokol Pokratice/Litoměřice 2:3p(2:1)    13.     2.11.        so     10:30               TJ Vaňov                     :       TJ Chlumec "A"         3:2p(1:1)           14.     9.11.        so     10:30               TJ Chlumec "A"           :       TJ Sokol České Kopisty   2:5(2:0)   15.     16.11.      so      10:00              TJ Svádov-Olšinky      :       TJ Chlumec "A"            3:0(1:0)           1.       23.11.      so      11:00              TJ Chlumec "A"           :        TJ Sokol Unčín         3:4p(3:1)           2.      1.12.       ne       13:30              SK Bezděkov              :        TJ Chlumec "A"        4:3p(0:1)                



I.B.třída - dospělých - podzim 2018

kolo   datum   den   výkop                 domácí                                   hosté 

1.         25.8.     so     13:30             TJ Chlumec "A"          :           TJ Union Děčín            2:3 (1:1)

2.         1.9.      so     10:30              FK Chabařovice        :           TJ Chlumec "A"             1:7 (1:2)

3.         8.9.       so     13:30             TJ Chlumec "A"          :           SFK Meziboří               5:1 (3:0)

4.         15.9.      so     13:30               SK Březiny                :           TJ Chlumec "A"           1:3 (1:1)

5.         22.9.     so     13:00              TJ Chlumec "A"         :           TJ Sokol Unčín            1:2(1:1)                                                                                                                                                                             6.         29.9.     so      12:30              TJ Chlumec "A"         :          TJ Spartak Jiříkov       2:1(0:0)

7.           6.10.     so     12:30               SK Dobkovice           :          TJ Chlumec "A"           5:2(2:1)

8.          13.10.     so     12:00              TJ Chlumec "A"          :       FK Jiskra Velké Březno    10:1(2:0)

9.          21.10.     ne    14:00              SK Plaston Šluknov   :          TJ Chlumec "A"            7:1(2:1)

10.         27.10.     so     11:00             TJ Chlumec "A"           :          MSK Trmice                6:0(3:0)

11.             4.11.    ne     14:00              1FC Dubí                   :          TJ Chlumec "A"          2:3(1:0)

12.          10.11.      so     10:30           TJ Chlumec "A"         :           TJ Svádov Olšinky     3:2(0:0)

13.           17.11.     so      13 :00           SK Pronako Hostovice :       TJ Chlumec "A"      3:2p(0:0)   

14.          23.3.     so     11:30             TJ Union Děčín         :          TJ Chlumec "A"           3:1(2:0)

15.          30.3.     so     13:00            TJ Chlumec               :        Slovan Chabařovice    0:2(0:0)

16.          6.4.      ne      10:30            SFK Meziboří            :          TJ Chlumec               1:2(0:1)

17.          13.4.      so       13:30           TJ Chlumec               :         SK Březiny                 3:4PK (3:1)

18.         20.4.     so       13:30           TJ Sokol Unčín          :         TJ Chlumec  "A"         1:6(0:3)

19.         27.4      so       13:30           TJ Spartak Jiříkov       :         TJ Chlumec              3:4(3:1)

20.        4.5.       so       13:30           TJ Chlumec               :          SK Dobkovice           0:5(0:2)

21.        11.5.       so        10:30           FK Jiskra V.Březno     :        TJ Chlumec               4:0(2:0)

22.       18.5.      so       13:30            TJ Chlumec               :         SK Plaston Šluknov    1:2(0:0)

23.       25.5.      so      14:00            MSK Trmice               :          TJ Chlumec            0:13(0:7)

24.       1.6.          so      13:30            TJ Chlumec              :         FC Dubí                   8:0(7:0)n

25.       8.6.        so       10:30          TJ Svádov-Olšinky     :          TJ Chlumec           3:6(3:4)

26.      15.6.       so       13:30          TJ Chlumec                 :          SK Hostovice         2:1(1:0)