Výsledky letní přípravy

22.08.2018

Přípravu jsme zahájili společně A i B tým a to 23.7. v domácích podmínkách. Přípravné zápasy jsme naplánovali až na závěrečnou část celého období. 11.8. jsme sehráli turnajovým způsobem 2 utkání v Sebuzíně, kam odcestoval společne mix A i B týmu. Prvním naším soupeřem byl tým Hostovic, hrající s námi stejnou soutěž. Zápas skončil 3:3 a po zvládnutém penaltovém rozstřelu jsme postoupili do finále. Tam jsme narazili na domácí tým Sebuzína a finále jsme zvládli celkem suveréním způsobem 3:0 a tím jsme si zajistili v turnaji první místo.

Na generálku před soutěží jsme si zajeli 18.8. do Hostomic, kde jsme ale nesehráli dobrý zápas. V poločase jsme prohrávali 2:1. Nakonec se nám povedlo výsledek zápasu alespoň upravit na 4:4 z poslední akce zápasu.

P.Š.