Válec "B" se ve druhém                 poločase rozjel

FK Jiskra Velké Březno "B" -  TJ Chlumec "B" 3:4 (2:1)

Střelci: Veselý J., Šturma, Jakubec, Chrudimský

Sestava: Peroutka - Šindelář, Švanda, Veselý J., Semenský M. - Červený, Šturma, Chrudimský, Mach L. - Jakubec, Formánek                                  Střídali: Krútek, Veselý D.

Hodnocení:                                                                                                              Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, ve 2. minutě jsme "vyrobili" penaltu a v 16. nás soupeř z brejku potrestal druhou brankou - 2:0. Zápas se poté opticky vyrovnal, šance si ale nevytvářelo ani jedno mužstvo, nám se, naštěstí, povedl rohový kop pět minut před koncem kdy zblízka skóroval Veselý J. a poločas tak byl 2:1 pro domácí. Do druhé půle jsme vstoupili stejně špatně jako do první a po dvou minutách nám domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek - 3:1. Po minutě však skóroval tvrdou ranou Šturma a v 58. minutě obral obránce u brankové čáry o míč, který následně poslal z těžkého úhlu do branky, Jakubec - 3:3. Zápas se poté hrál ve velkém tempu nahoru-dolů, několik parádních zákroků vytáhli oba gólmani, vyhrát mohly oba týmy. Nakonec jsme byli šťastnější my, v nastaveném čase, po rohovém kopu, neudržel domácí brankář střelu Červeného a zblízka dokonal obrat Chrudimský - 3:4. Body z Března budeme chtít potvrdit ve velmi těžkém domácím zápase s rezervou Chuderova.