TJ Chlumec "B" - SKP Sever Ústí n.L. 2:3 (0:2)

Branky: Šturma 2

Sestava: Peroutka - Veselý J., Švanda, Čečrle, Semenský M. - Veselý D., Šturma, Krútek, Drábek - Jakubec, Formánek

Střídali: Škvor P., Elko, Kunc

Hodnocení:

Do utkání jsme vstoupili špatně, už ve 2. minutě nás parádním zákrokem zachránil Peroutka. I ve zbytku poločasu jsme se těžko dostávali do hry, míč nám odskakoval, kombinace vázla a přicházely laciné ztráty. Měli jsme sice 2 šance a náznaky příležitostí, hosté byli však lepší, efektivnější a potrestali dvě naše chyby v bránění a do kabin jsme odcházeli za velmi nepříjemného stavu - 0:2. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním se o výsledek ještě poprat, naše hra se trochu zlepšila, klukům nemůžu odepřít snahu, poměrně brzy (62. minuta) se nám podařilo snížit na 1:2 - po akci Jakubce zakončoval do prázdné Šturma. Soupeře naše snížení ale nenahlodalo a i nadále hrál trpělivě a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Jeden takový jsme, bohužel, "vyřešili" až druhým pokutovým kopem proti naší brance a zase jsme ztráceli dva zásahy. Hosté se poté dostávali do tutových situací a nás několikrát zachránil Peroutka. I přes závěrečný tlak a snížení druhou brankou Šturmy v 88. minutě jsme v tomto utkání zaslouženě prohráli 2:3. Mrzí nás domácí ztráta a nezbývá nám nic jiného než přivést nějaké body ze hřiště rezervy Velkého Března.