Trenér "B" hodnotí podzim

14.11.2017

Podzimní část Okresního přeboru jsme zakončili na 6. místě 12-i členné soutěže se ztrátou 6 bodů na 1. celek tabulky a stejným náskokem na poslední tým, což značí, že se rozhodně nejedná o klidný střed tabulky a na jaře budeme mít rozhodně o co hrát. Dosáhli jsme průměrných výsledků s bilancí 5-1-5 při skóre 23:22 a ziskem 16-i bodů, ke spokojenosti nám chybí 4-5 bodů, které jsme rozhodně uhrát mohli a měli. Velmi dobré výkony jsme podávali na domácím hřišti, kde jsme vyválčili 13 z 18-i možných bodů, naopak zisk pouhých tří bodů na hřištích soupeřů se dá považovat za zklamání, tady máme rozhodně na čem pracovat. Za nejpovedenější utkání považujeme dva domací zápasy s předními celky soutěže - Petrovice-Tisá (4:0) a Sebuzín (2:0), naopak za nepovedené utkání považujeme zápasy na hřištích SKP Sever ÚL (1:4) a i poslední kolo v Malém Březně (1:2) mělo k ideálu poměrně daleko.

Do zápasů se celkem zapojilo 28 hráčů, do všech utkání naskočilo trio - Josef Urban (všechny minuty), Michal Šindelář a Lukáš Červený, nejlepším střelcem byl s 5-i zásahy Radek Jakubec a nejtrestanějším hráčem poté Petr Weber (5 ŽK).

Pozitivem jsou určitě stabilní výkony obrany (3 čistá konta), naopak zlepšit musíme proměňování šancí, kterých jsme si v každém utkání vytvořili dostatek.

Nejlepší hráči podzimu dle hlasování hráčů - 1. Josef Urban, 2. Pavel Švanda, 3. Michal Šindelář.

Děkujeme všem členům TJ Chlumec a příznivcům chlumeckého fotbalu za přízeň v roce 2017, přejeme všem krásné Vánoční svátky plné pohody, Šťastný nový rok 2018 a budeme se na Vás zase těšit při jarním pokračování bojů v Okresním přeboru !!!

Střelci: 5 - Jakubec

4 - Weber

3 - Šturma

2 - Pytloun

1 - Švanda, Chrudimský, Urban, Šimice, Drábek, Elko, Krútek, Vacovský, Semenský M.

ROMAN VESELÝ