"A" TJ Chlumec dalo Chaba bůra

24.08.2021

FK Slovan Chabařovice - TJ Chlumec 0:5 (0:1)

Branky TJ: Mach 3, Malec, Růžička

Sestava:

Slíž - Čečrle, Procházka, Švanda, Šturma (76. Grosman) - Kapoun (57. Dobosh), Mrvečka (76. Parachin), Malec - Lukeš (65. Růžička), Mach (76. Virt), Sak

Do utkání jsme nevstoupili dobře a v prvních 15 minutách se víceméně bránili optickému tlaku domácích, do větších šancí jsme soupeře ale nepustili. Do zápasu nás dostala hlavně branka Malce ze 17. minuty. Do konce poločasu se pak hrál vyrovnaný zápas, byť jsme dvě velké šance na zvýšení měli my. Snahu domácích o vyrovnání v druhé půli utnul brzkou brankou Mach a až do konce utkání jsme mohli díky pozorné obraně vyrážet do zajímavých protiútoků. Příchodem Růžičky a dokonáním hattricku Macha se utkání definitivně zlomilo na naší stranu a zaslouženě jsme v derby zvítězili 5:0.