"A" doma vydřelo 3 body

12.10.2021

TJ Chlumec "A" - FK Schoeller Křešice 2:1 (1:1)

Branky TJ: Procházka, Sak

Sestava:

Hubka - Parachin, Urban (61. Weber (71. Dobosh)), Švanda, Čečrle - Procházka, Mrvečka, Malec - Virt, Mach, Sak (87. Ajm)

Do zápasu lépe vstoupili hosté, byli pohyblivější, agresivnější, celkově působili živěji. Výsledek po našem horším vstupu vstupu do utkání byl naštěstí 0:0 i díky skvěle chytajícímu Hubkovi. Zhruba po půl hodině hry jsme se rozhýbali i my a hra se vyrovnala. Po rohovém kopu Malce a přesné hlavičce Procházky jsme se dokonce dostali i do vedení, které nám však do poločasu nevydrželo, když jsme si těsně před odchodem do kabin vstřelili smolný vlastní gól.

Do druhé půle jsme přeci jenom vstoupili lépe než do té první, ale zápasu jsme rozhodně nedominovali. Křešice hráli velmi dobře a často hrozili z křídelních prostorů. My jsme však v tomto zápase měli v brance oporu v podobě Tomáše Hubky, který pochytal i ty největší šance soupeře, při některých odrazech jsme měli i štěstí a zápas tak byl stále otevřený. Nakonec se nám ho podařilo zlomit cca 15 minut před koncem, když Virt vrátil do vápna odražený míč po rohu přesně na nohu Saka, který nám vystřelil vydřené 3 body.