Super sezóna tenistů TJ Chlumec

12.10.2021

Zlatá éra tenisu TJ Chlumec
Přepište dějiny! Tenisté TJ Chlumec dosáhli na historický úspěch - vyhráli druhou severočeskou divizi smíšených družstev! I v posledním zápase udrželi jako jediní letošní neporazitelnost, vyhráli v Tenisové akademii Březno u Loun (6:3) a dokráčeli až na piedestal! Nechali za sebou mj. TK Ústí n. L., SPORTCLUB 80 Chomutov a Slavoj Litoměřice. Na skvělém úspěchu nic nemění fakt, že soutěž byla kvůli pandemii hrána ve zkráceném formátu.

Na historický sukces v soutěži družstev navázali naši hráči i v soutěži jednotlivců - svých kariérních maxim v oficiálním žebříčku Českého tenisového svazu, v kategorii dospělých, dosáhli Jan Barták (207. pozice v České republice a 12. v Ústeckém kraji), Dušan Kovář (434. v ČR, 29. v Ústeckém kraji) a Martin Novák (554. v ČR, 33. v Ústeckém kraji).