Mladší žáci TJ Chlumec

27.06.2022

Mladší žáci TJ Chlumec skončili druzí v okresním přeboru

Po 20 kolech získali 39 bodů při skóre 94:50.                                                                                      Poděkování patří všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli. Poctivě se připravovali na trénincích a potom to "prodali" při zápasech. Je důležité, že všichni hráči, kteří chodili na tréninky  i ti co přišli v průběhu sezóny do našeho oddílu TJ Chlumec byli zabudováni do sestavy. Nevyhlašujeme nejlepšího střelce ani nejlepšího hráče. Nehrajeme jako jedinec, ale  jako celý kolektiv. Opět se potvrzuje dobrá práce s mládeží v TJ Chlumec.                                                  Dále musíme poděkovat rodičům, kteří jak na domácích tak  i venkovních zápasech povzbuzovali a fandili našemu družstvu i když se jim někdy nedařilo.                                     Všichni kdo se na tomto úspěchu podíleli: Vitner Daniel, Vitner Matyáš, Semrát Matyáš,Novák Kryštof,Tušla Matěj,Klikar Jiří,Malík Lukáš,Wolf Jiří,Šašek Ondřej,Jaroš Petr,Groulík Vilém,Vrbata Kryštof,Novák Jan,Paseka Tadeáš,Šípek Miloš                                                                                     Přejeme všem hezké prázdniny a načerpání nových sil do nové sezóny. V nové sezóně budeme mít už tři družstva (přípravka, ml.žáci a st.žáci).

J.M.