Mladší žáci: Ohlédnutí za podzimem

17.12.2016

Mladší žáci zakončili podzim na sedmém místě, pojďme se podívat na krátké hodnocení.

Mladší žáci, kteří letos poprvé hrají II. třídu mladších žáků v Ústeckém okrese, dohráli podzimní část soutěže na 7. místě se ziskem 12 bodů se skóre 35:53.

Hodnocení trenérky Lenky Petákové: "V podzimní části jsme odehráli 10 zápasů, ve kterých jsme střídali velice dobré výkony a špatné výkony, které byly často zaviněné malým počtem hráčů. Velkou část sezony jsme odehráli v minimálním počtu hráčů, ale i tak jsem s výkonem kluků spokojena a to i přes občasné nedostatky v naší hře, na kterých, doufám, přes zimní přestávku zapracujeme. Podzimní část hodnotím velice kladně i přes pár zbytečně ztracených zápasů, ve kterých jsme soupeře jasně přehrávali, ale nedokázali jsme využít šance na výhru v zápase."