Mladší žáci doma vyhráli

11.05.2019

TJ Chlumec : FK Rtyně   5:3(1:2)

Sestava:Šťastný,Březina,Šípek,Janda,Cerman,Hedrlín,Wolf,Jaroš,                 Klikar,Mauritz.Mejstřík

Branky za TJ Chlumec: Hedrlín 4,Cerman 1

První poločas jsme nehráli dobře. Soupeře jsme nechali hrát a jen přihlíželi.Nedali jsme si pořádnou přihrávku a tím byl přechod do útoku často bezzubý.Báli jsme se hrát jeden na jednoho a obsazování hráčů soupeře se také nevedlo.Proto byl výsledek prvního poločasu 1:2.Za TJ Chlumec se trefil Tomáš Cerman po zmatku před soupeřovou brankou.Ve druhém poločase se už naši hráči probrali a začali si více věřit.S toho vznikali pohledné akce a soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu.Čtyřikrát se trefil Vilda Hedrlín a soupeř jen jednou na konci utkání.Tím jsme dokonali obrat a získali pro nás velice cenné tři body.Je to povzbuzení do dalších zápasů.Je vidět,že poctivá docházka na tréninky a podpora rodičů se začíná projevovat i při zápasech.Poděkování všem hráčům za přístup k zápasu a hlavně také divákům,kteří nás povzbuzovali do poslední minuty.Po zápase jim hráči poděkovali potleskem.

J.M.