"A" doma vyhrálo 4:2

24.08.2021

TJ Chlumec - SK Roudnice n.L. "B" 4:2 (1:1)

Branky TJ: Weber 2, Růžička, Mach

Sestava:

Staněk - Lukeš (89. Grosman), Procházka, Švanda, Šturma (46. Čečrle) - Kapoun, Dobosh (59. Mrvečka), Malec - Růžička (46. Virt), Mach, Sak (73. Weber)

Stejně jako v předešlých zápasech i v tomto nám nevyšel 1. poločas podle představ. Dostali jsme se sice do vedení Růžičkou, který dorazil střelu Macha, nicméně soupeř zaslouženě vyrovnal a do konce poločasu hrozil spíše on. Naštěstí obrana v čele s Kubou Staňkem odolala do pauzy. V druhém poločase už se hra odehrávala více na půlce soupeře, po vedoucí brance Macha jsme si ovšem nepohlídali autové vhazování a po série nedůrazů hosté vyrovnali. I díky neproměněným šancím a určité dávce smůly (3x tyč během 20 vteřin) mířil zápas k penaltám. Naštěstí v 88. minutě potvrdil svojí buldočí povahu Weber a doslova balón dotlačil do sítě, aby následně vítězství v 90. minutě potvrdil povedenou individuální akcí.