Jak vypadal podzim u Béčka?

04.01.2017

Reinkarovaný chlumecký "B" tým odehrál slibný podzim. Po dvanácti kolech drží čtvrté místo.

Chlumecké béčko vstoupilo do podzimní části sezóny dobře a na úvod porazilo Sebuzín. Ve druhém kole přišla těsná porážka na hřišti suverénních Chabařovic, který vidělo neuvěřitelných 200 diváků.

Poté to bylo jako na houpačce. Chlumečtí zvládali těžké zápasy, pak ale přišly zbytečné ztráty s týmy, které se pohybovaly na samém dně tabulky. Chlumecký Robin Hood takto rozdal body například Malečovu či Valtířovu.

Všechny tyto porážky ale předčily dobré výkony v domácích zápasech, ve kterých nepřišla ani jedna porážka a chlumecké hřiště je tak nadále nedobytné. Neuspěly tu takové týmy jako Libouchec "B" či Mojžíř "B".

Největším překvapením bylo utkání s druhým Malým Březnem, které si odvezlo sedmigólový příděl.

Nejlepším střelcem týmu je Patrik Mrvečka, který nastřílel devět branek. Za ním je s šesti góly Michal Drábek.

Béčko má tak za sebou úspěšný podzim. Dokáží na něj na jaře navázat?