Hodnocení podzimu trenérem            "A"

26.11.2017

V podzimní části soutěže jsme sehráli 13 zápasů s bilancí 7 vítèzství 1 výhra po penaltách a 5 porážek. Prvních 5 zápasů vyšlo výborně a vyhřívali jsme se na špičce tabulky, dokázali jsme doma udolat i největšího favorita na postup z Chuderova. V tomto zápase jsme ale bohužel přišli o velezkušeného brankáře Aleše Bílkovského, jehož ztráta se ukázala na závěr podzimu jako citelná. Nejsmolnější porážku a citelnou ztrátu všech bodů jsme zaznamenali v 7.kole v Březinách, i když jsme byli jasně lepší, nedařilo se nám proměňovat šance. Porážka přišla i na půdě silného Unionu, následně jsme zvládli zápas s Trmicemi, ale potom přišlo 11.kolo a ´výkon´ ve Svádově, prohra 8:2 byla ostudná. V předposledním kole jsme doma přehráli hodně silný Šluknov a chtěli jsme sezónu zakončit stejně dobrým výkonem v Přestanově, což se bohužel nepovedlo a dostali jsme druhý příděl na podzim 6:2.Nezvládli jsme poslední dva venkovní zápasy a to nás stálo lepší než 7. Místo v tabulce po podzimu. Zároveň jsme si výrazně pokazili skóre, které se zastavilo na hodnotě 40:37. Na umístění se také projevilo to, že spoustu zápasů neodehráli klíčoví útočníci Pavel Uhlíř z důvodu zranění a Michal Růžička z pracovních důvodů.                                                                                         Všem našim fanouškům děkujeme za podporu a přejeme klidné prožití Vánočních svátků a šťastný vstup do Nového roku!!

Petr Škvor

Trenér TJ Chlumec ´A´