Hodnocení podzimu-starší žáci

21.11.2017

Před sezónou jsme se připravovali na nový rozměr hřiště. Někteří kluci poprvé hráli na celé fotbalové hřiště. Přechod na velké hřiště není jednoduchý. Musím říct, že to kluci zvládli dobře. Poprvé jsem trénovala kategorii, která hraje na velké hřiště.
S odehranými zápasy jsme celkově spokojení. Nepovedl se nám jen první poločas prvního zápasu, kdy se nám zranil brankář a v závěru poločasu jsme dostali zbytečné góly. Ten zápas jsme prohráli. Pak jsme prohráli vinou nařízené penalty v posledních minutách poslední zápas podzimní části.
Z mého pohledu je důležité, aby hráči do utkání dokázali přenést to, čemu se věnujeme na tréninku. To se nám daří. Být v horní části tabulky a hrát o první místo je sice příjemné, ale není to nejdůležitější. Chci, aby se kluci fotbalem bavili, přistupovali k zápasům i tréninkům zodpovědně.
Po podzimní části jsme na třetím místě v tabulce a fotbal nás baví. Odehráli jsme dobré zápasy, častokrát jsme byla spokojená. Věřím, že pokud budeme pokračovat v dobrých výkonech, můžeme hrát špičku tabulky.

L.P.