Druhý přípravný zápas s FK Jílové

13.08.2020

FK Jílové - TJ Chlumec 5:2 (2:1)

Branky TJ Chlumec: Kapoun, Mach z pen.

Sestava 1. poločas: Slíž - Čečrle, Valenta P., Urban, Vacovský - Dohnal, Mach, Mrvečka - Kapoun, Sak, Weber

Sestava 2. poločas: Slíž - Čečrle (70. Vacovský), Valenta P. (55. Kapoun), Urban, Šturma - Dohnal, Mach, Mrvečka - Formánek, Sak (85. Šindelář), Weber

Hodnocení:

Ve druhém utkání přípravy jsme nastoupili na hřišti účastníka Krajského přeboru - FK Jílové. Do utkání jsme vstoupili špatně a s velkým respektem, domácí skórovali z první akce a ve 2. minutě jsme tak prohrávali 1:0. Zhruba do poloviny první půle jsme měli problém udržet míč a dostat se na delší dobu na půlku domácích. Ve 27. minutě se ale krásně hlavou trefil Kapoun, kluci si začali věřit a utkání hned vypadalo z naší strany zajímavěji. Do konce poločasu si oba týmy vytvořili 1-2 šance, domácí jednu proměnili a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Jílové. V 52. minutě vyšel domácím brejk po chybě v naší rozehrávce a bylo to 3:1 pro domácí. Poté přišla asi nejlepší pasáž našeho mužstva. Spálili jsme 3 stoprocentní šance a snížili na 3:2 proměněnou penaltou Macha v 70. minutě. Kolem 80. minuty jsme ovšem nabídli soupeři dvě hodně laciné branky a výsledek 5:2 je pro nás možná až moc krutý.