Dorost vyhrál v 1.kole

08.09.2020

TJ ČSAD Libouchec - TJ Chlumec 1:8 ( 0:4)                                            Hodnocení:V prvním mistrovském utkání podali naši hráči velmi dobrý výkon a svého soupeře zcela jasně přehráli.Skóre utkání otevřel ve 25min. Pick a do poločasu ještě třemi přesnými trefami(Vacata,Ajm,Vacata,) zvýšili na poločasových 0:4 I ve druhém poločasu naši hráči dominovali a po hodině hry to bylo O:7 (Ajm,Vacata,Škrleta,)Domácím se sice podařilo v 72min. zaznamenat čestný úspěch,ale poslední slovo měli naši hráči.Po pěkném průniku Čečrleho našel Pick v pokutovém území zcela volného Baytalona,který se nemýlil.Střelecky se daří Vacatovi,který zaznamenal hattrick.                                                                                                                 Sestava: Hubka-Švec,Tater,Čečrle,Baytalon-Šticha,Pick,Opatřil-Vacata,KřížStřídal:Škrleta                                                                                    Branky:30,45 a 58 Vacata,43 a 47 Ajm, 25 Pick, 61 Škrleta, 85 Baytalon,             V.Š.