Dorost vyhrál na penalty

21.04.2019

TJ Chlumec - Straškov /Vodochody 2:1p (0:1)                                                 Velmi vyrovnané utkání v prvním poločase obrana hostů dvakrát vykopávala míč z brankové čáry a jednou hosty zachránilo břevno. A ve 43´po rychlém protiútoku se do vedení dostali hosté. I ve druhém poločase byl zápas vel-mi vyrovnaný s gólovými šancemi na obou stranách. V 86´ po závaru v pokutovém území hostů vyrovnal umístěnou střelou k tyči Haluška. A o konečném výsledku rozhodl penaltový rozstřel ve kterém jsme byli šťastnější a vyhráli 3:2

Naše branka: 86´ Haluška,                                                                                     rozhodující penalta: Vojtek