Dorost TJ Chlumec dvakrát vyhrál

22.05.2018

TJ Chlumec - TJ Hvězda Trnovany 10: 0 ( 4:0 )

Stručné hodnocení:         V prvních 30ti min. vyrovnané a oboustranně útočné utkání s gólovými šancemi na obou stranách.Zápas rozhodli naši hráči v posledních 15 min. první půle, kdy čtyřmi přesnými zásahy stanovili výsledek poločasu na 4:0 V druhé půli hosté vsadili vše na útok,ale naše obrana v čele s brankářem pracovala velmi dobře a naopak útočníci do otevřené obrany hostí dalšími 6 brankami rozhodli o vysokém a zaslouženém vítězství.

Střelci branek: 33´,50´, 52´a 74´ Veselý, 28´,40´a 87´Kugler,42´,80´a 82´ Šindelář

V.Š.

FC Dubí -TJ Chlumec     0:2

Stručné hodnocení:            Pohledné utkání ve kterém jsme měli více ze hry a dobrou kombinační hrou jsme si vytvořili více gólových příležitostí,ale bohužel v koncovce našim hráčům chyběla přesnost a rychlejší zakončení.Až v 60´po závaru v pok. území se nejlépe zorientoval Tater a prostřelil výborného domácího brankáře 0:1 a v 64´ po pěkné kombinaci uzavřel střecký účet střelou z hranice pok. území Stránský.

Branky: 60´ Tater, 64´ Stránský