09.09.2021

TJ Chlumec - FK JUNIOR Děčín 2:3 (1:2)

Branky TJ: Mrvečka, Mach

Sestava:Hubka - Lukeš, Procházka, Švanda (68. Dobosh), Virt - Kapoun, Mrvečka, Sak - Ajm (59. Parachin), Mach, Malec

Zápas pro nás začal hrůzostrašně! Hosté měli do 10. minuty tři stoprocentní šance, v první nás podržel Hubka, na další dvě už byl krátký - 0:2. Děčín se poté stáhl více do defenzivy, k větším příležitostem jsme se však nedostali. Nicméně před poločasem nám dal šanci na zvrat Mrvečka po hezké spolupráci s Lukešem - 1:2.

I do druhé půle vstoupili lépe hosté, zkušeně drželi míč, nikam se nehnali a navíc využili naší chyby při postavení a obsazení hráčů po rohovém kopu v 58. minutě - 1:3. Poté přišla půlhodinka, která z naší strany už vypadala lépe. Hře pomohli i střídající hráči a po brzkém snížení Macha na 2:3 v 69. minutě jsme se hnali za vyrovnáním. Do stoprocentních šancí jsme se však nedostávali, zajímavé střely zpoza vápna pochytal děčínský brankář a tak jsme tentokrát prospaných 60 minut už zvrátit nedokázali.