"B" vyhrálo v Trmicích

MSK Trmice "B" - TJ Chlumec "B" 2:3 (2:1)

Branky: Mach L. 2, Šturma

Sestava: Peška - Červený, Švanda, Chrudimský, Semenský M. - Elko, Šturma, Mach L., Veselý J., Veselý D. - Formánek

Hodnocení: Na poslední utkání sezóny jsme si nechali nejlepší výkon jara. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již po pěti minutách se po přímém kopu Macha a přihrávce Chrudimského trefil do prázdné branky Šturma - 0:1. Hrál se svižný a útočný fotbal, na obou stranách zvonily tyče, za nás takto neuspěl Formánek, hosté orazítkovali ve 37. minutě břevno z přísně nařízeného pokutového kopu (faul jasný, ale mimo pokutové území). Konec poločasu nám ale nevyšel a domácí po dvou našich chybách ve 43. a 44. minutě otočili skóre - 2:1. Ani ve druhém poločase se ráz utkání nezměnil a tak byly šance vidět na obou stranách, nutno podotknout, že gólmani předváděli výborné zákroky po celý zápas. Hráli jsme trpělivý fotbal na brejky a nakonec se nám povedlo výsledek otočit dvojicí branek s chutí hrajícího Macha v 61. a 65. minutě utkání. Do konce zápasu se Trmičtí snažili o vyrovnání, několikrát nás zachránil Peška a my jsme naopak mohli vedení z brejků potvrdit, gól však nepadl žádný. Jsme rádi, že jsme sezónu zakončili výhrou, uvidíme na jaké umístění nám nakonec bude stačit.