"B" vyhrálo v Libouchci

26.09.2022

TJ Libouchec - TJ Chlumec "B"  2:3(1:2)                                         góly za TJ Chlumec "B" : Červený Lukáš  2,Lukeš Adam 1

Včera 24.9 jsme odehráli další soutěžní utkání, tentokrát na půdě Libouchce. Do utkání jsme vstoupili lépe, první branku po skrumáži zařídil Adam Lukeš 0:1. I nadále jsme zkoušeli dobývat domácí svatyni, ale všechny naše pokusy byly mimo branku. Lépe nám bylo když po utěšeně akcí napřáhl Lukáš Červený a neomylně skóroval 0:2. Bohužel ani my jsme nebyli bez chyb a soupeř před pauzou snížil 1:2. V druhém dějství jsme měli spoustu šancí ,ale ujala se až střela Lukáše Červeného po pěkném centru z pravé strany. I nadále jsme zkoušeli zdolat branku domácích, leč to se nám nedařilo a tak přišel trest v 90. minutě 2:3. Zbylé 3 minuty se nám podařilo odbránit a tak vezeme domů 3 bOpět nad individuální výkony musím vyzdvihnout týmový výkon, jen tak dál borci