"B" válí

11.04.2019

TJ Chlumec "B" - FK Jiskra Velké Březno "B" 5:2 (1:1) branky: Jakubec 2, Weber 2, Mrvečka

Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a využili hned jednu z prvních příležitostí, čímž jsme se dostali do vedení, hosté poté trochu přidali, hra se vyrovnala a stejně tak ve 30. minutě i skóre zápasu. Stejně jako do prvního poločasu jsme vstoupili dobře i do toho druhého a po třech minutách se dostali opět do vedení. Od té doby jsme byli nebezpečnějším týmem, ale spálili jsme až moc jasných šancí a soupeř nás za to potrestal vyrovnáním v 68. minutě, naštěstí o pár minut později nám opětovné vedení vrátil Weber a zasloužené vítězství poté ještě pojistil Mrvečka a znovu Weber.

FK Chuderov "B" - TJ Chlumec "B" 2:5 (1:1) branky: Veselý David 3, Šturma, Mrvečka

V prvním poločase byli lepší domácí, brzy se dostali z penalty do vedení, drželi více míč na svých kopačkách a měli i více příležitostí, my jsme se dlouho hledali, naštěstí se nám podařilo před koncem poločasu vyrovnat. Zkraje druhé půle spálili domácí obrovskou příležitost, kterou jsme z protiútoku potrestali a dostali se do vedení my. Od té doby jsme zkušené mužstvo Chuderova přehrávali rychlostí a kombinací a téměř každý útok směřovali do otevřené obrany. Podařilo se nám tři takové útoky vyřešit a díky dominantnímu výkonu v druhé půli a hattricku Davida Veselého jsme si připsali veledůležité body v boji o záchranu.