"B" přivezlo bod

29.05.2018

TJ Spartak Valtířov - TJ Chlumec "B"      2:2 (1:1)    pen. 5:4

Branky: Mach L., Červený

Sestava: Peták (90) - Šindelář (90), Švanda (90), Chrudimský (90), Semenský M. (90) - Kubíček (65), Šturma (90), Jakubec (90), Červený (60) - Mach L. (90), Šimice (45)

Střídali: Formánek (50), Veselý D. (35), Elko (15)

Hodnocení: V 1. poločase se hrál, ve velmi horkém počasí a na velmi špatném terénu, vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách, bez tempa a s mnoha nepřestnostmi. Domácí využili v polovině poločasu jednu takovou naší chybu a prostřelili zblízka Petáka - 1:0. V poslední minutě 1. půle ale našel centrem z poloviny hřiště Jakubec Macha a bylo srovnáno - 1:1. Ve 2. půli se hrál naopak zápas nahoru - dolů, drželi jsme víc balón na svých kopačkách, domácí vyráželi do nebezpečných protiútoků, při kterých nás několikrát podržel výborný Peták. I když jsme byli opticky lepší a soupeře začali přehrávat, do vedení se v 73. minutě po standartce dostali domácí - 2:1. Naštěstí ihned z protiútoku se v pádu levačkou trefil hezky Červený a vyrovnal - 2:2. Penaltovou loterii jsme, bohužel, nezvládli. Bod z venku bereme, výkon ale nebyl, ve většině zápasu, optimální a věřím, že v posledním domácím utkání sezóny předvedeme lepší fotbal.