TJ Chlumec "B" - FKA Velké Chvojno 1:2 (0:0)

Branka: Jakubec

Sestava: Peška (90) - Červený (90), Švanda (90), Veselý J. (90), Semenský M. (90) - Drábek (90), Chrudimský (90), Šturma (90), Řízek (90) - Jakš (60), Jakubec (90)

Střídal: Elko (30)

Hodnocení: V 1. půli se hrál fotbal víceméně od vápnu k vápnu, oba týmy kvalitně bránily, hosty jsme nepustili do jediné šance, my jsme si vytvořili 2-3 náznaky příležitostí bez důraznějšího zakončení. Začátek 2. poločasu jsme (na jaře tradičně) nezachytili, hosté jednoduchým nakopáváním dostali balón ke Grafovi, který i se štěstím dokázal překonat naší obranu a v 51. minutě otevřel skóre - 0:1. Chvojno pokračovalo ve velmi jednoduchém, ale účelném, fotbalu, navíc mu v 62. minutě vyšel rohový kop, kdy jsme nezachytili náběh soupeře na Tikovského centr - 0:2. Až druhá branka nás probudila, od té doby jsme začali soupeře přehrávat a zatlačili jsme ho před vlastní šestnáctku. V 71. minutě vykřesal naději nadvakrát Jakubec, když zužitkoval přesný centr Chrudimského - 1:2. Do konce utkání jsme do soupeře "bušili", nicméně spoustu akcí jsme nedotáhli díky špatnému řešení situací a když už jsme se do zakončení dostali, nepřekonali jsme kvalitně chytajícího golmana hostů. Výsledek mě velmi mrzí, myslím si, že jsme rozhodně měli na to Chvojno porazit, i vzhledem k tomu, že toho 1. celek tabulky u nás moc nepředvedl.