"B" nestačilo na Petrovice/Tisá

21.04.2019

TJ Chlumec "B" - 1. FK Petrovice-Tisá 1:4 (0:3)

branka: Jakubec

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, z prvních 3-4 šancí hostů jsme hned 3x inkasovali a ve 20. minutě se tak dostali do hrozivého stavu 0:3. Hra se poté vyrovnala, do konce poločasu však již nebyla vidět na žádné straně gólová příležitost. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že se chceme o výsledek ještě poprat, možná jsme měli optickou převahu, nicméně ani to nevedlo k šancím na korigování stavu. Nakonec nám vyšla pouze jedna akce v 66. minutě, kdy nám naději dal Jakubec. Hostující tým však po celý zápas hrál v obraně velmi jistě a nedával nám příliš možností k tlaku, na konci utkání navíc ještě využil jedné naší ztráty a výsledek uzavřel - 1:4. Prohráli jsme zaslouženě hlavně vinou kolapsu na začátku utkání, po 14-i denní pauze nás čekají klíčová utkání v boji o záchranu a v nich rozhodně budeme chtít bodovat naplno.