"B" nedalo 2 penalty,ale 3 body zůstaly doma

Branky: Mach L., Veselý D., Šturma, Formánek, Jakubec, Elko

Sestava: Peták (90) - Červený (90), Chrudimský (90), Veselý J. (40), Semenský M. (90) - Kubíček (80), Šturma (90), Šimice (55), Mach L. (85) - Formánek (70), Jakubec (90)

Střídali: Šindelář (50), Veselý D. (45), Řízek (15), Elko (10)

Hodnocení:

V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, při kterých se předvedli brankáři několika výbornými zákroky. Dostali jsme se do vedení po krásném pasu Chrudimského na Macha, ale soupeř před poločasem vyrovnal ranou zpoza vápna - 1:1. Do 2. poločasu jsme vstoupili aktivněji a brankami ve 46. (Veselý D.) a v 54. minutě (Šturma) odskočili do vedení 3:1. Poté pro nás přišla krizová pětiminutovka, nejprve jsme neproměnili 1. pokutový kop a soupeř nás za to potrestal bleskovým vyrovnáním v 63. minutě - 3:3. Naštěstí jsme se z toho brzy oklepali, v 71. minutě nás po přihrávce Jakubce poslal opět do vedení Formánek a v 76. minutě dorazil 2. neproměněnou penaltu Jakubec a dal nám relativní klid do konce utkání - 5:3, které svou brankou v 85. minutě uzavřel Elko - 6:3. Soupeři jsme oplatili podzimní porážku a potvrdili jsme body ze Sebuzína. V příštím kole zavítáme na půdu Valtířova a budeme se chtít udržet na vítězné vlně.