TJ Chlumec "B" - FK Chuderov "B" 1:4 (1:1)

Branka: Šturma

Sestava: Peroutka - Šindelář, Urban, Dohnal, Semenský M. - Červený, Šturma, Chrudimský, Škultéty M., Veselý D. - Formánek

Střídali: Veselý J., Krútek, Elko

Hodnocení:

Do zápasu vstoupili o trochu lépe hosté, drželi více míč na svých kopačkách, do šancí se ale nedostávali. Přesto se v 16. minutě po centru zprava a důrazu před brankou dostali do vedení - 0:1. Od poloviny 1. poločasu jsme však přebrali iniciativu my a byli jsme lepším týmem, vypracovali jsme si 3-4 šance, gólem skončila až poslední z nich (možná ta nejmenší), kdy Šklultéty našel centrem Šturmu a bylo to v 38. minutě 1:1. Do druhé půli vstoupily oba týmy opatrněji, o osudu utkání rozhodla pětiminutovka v rozmezí 60. a 65. minuty, kdy nám hosté zasadili 2 údery, při kterých jsme se cítili poškozeni verdikty rozhodčího, který hlavně v 2. poločase nasadil velmi zvláštní metr při posuzování (ne)faulů. Od té chvíle to z naší strany byla spíše křeč, vytvořili jsme si sice ještě nějaké příležitosti, ale i kdybychom hráli dalších 90 minut, branku bychom už nedali. Chuderovští ještě jednou do konce utkání udeřili a výsledek tak vyzněl pro nás ještě krutěji. Narazili jsme na velmi zkušeného soupeře, který byl v koncovce velmi efektivní, škoda našich neproměněných šancí, snad si více štěstí vybereme v příštím utkání na půdě týmu Petrovice-Tisá.