"B" dalo 5 gólů,ale na body                      nedosáhlo

09.05.2018

TJ Mojžíř "B" - TJ Chlumec "B" 6:5 (4:1)

Branky: Mach L. 3, Formánek, Jakubec z PK

Sestava: Kunc (90) - Červený (80), Veselý J. (85), Švanda (90), Semenský M. (90) - Drábek (80), Šturma (90), Šimice (70), Mach L. (90) - Jakubec (90), Formánek (60)

Střídali: Veselý D. (45), Elko (25)

Hodnocení: Prvních 20 minut zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, dokonce jsme měli i více zakončení a závarů před brankou soupeře. Ráz utkání se ale drasticky (pro nás) změnil ve 23. minutě, kdy domácí otevřeli skóre po sérii chyb a nedůrazu na naší straně - 1:0. Do konce poločasu jsme byli horším týmem, každý nákop soupeře na naší polovinu "smrděl" brankou a asi nejhorší poločas sezóny jsme zakončili se skóre 4:1 v náš neprospěch. Do 2. půle jsme trochu pozměnili rozestavení a některým hráčům posty s tím, že už rozhodně nemáme co ztratit. Musím kluky pochválit, protože zápas v žádném případě nevzdali, rychle jsme snížili na 4:2, neproměnili jsme dokonce penaltu. Domácí nám ovšem po ojedinělém útoku zase odskočili na 5:2. Zápas gradoval v poslední čtvrthodině, 10 minut před koncem jsme se dotáhli na rozdíl jedné branky - 5:4, po chybě v rozehrávce jsme opět ztráceli dva zásahy a tak nám přes velký nápor na konci zápasu už nepomohlo ani rychlé snížení Formánka na hokejových 6:5. Procházíme si trochu výsledkovou krizí, ale doufám, že nedotažený obrat v tomto utkání kluky zdravě nabudí a dostaví se kýžené bodové zisky.