"A" tým: Hodnocení podzimu

05.01.2017

Příprava na jarní část sezóny startuje a tak se pojďme společně ohlédnout za tou podzimní.

V podzimní části soutěže jsme sehráli 13 zápasů s bilancí čtyř výher, sedmi remíz a dvou porážek při skóre 24:21. Do zápasů zasáhlo celkem 24 hráčů, ale jen 3 z nich odehráli všechny minuty, jsou to Filip Peška, Pavel Semenský a Lukáš Vacovský. Nejlepším střelcem je se sedmi brankami kapitán Lukáš Mach.

Nejpovedenější zápasy jsme sehráli s Benešovem (výhra 2:1 PK) a s Přestanovem, který jsme porazili 4:0. Naopak nejhorší zápas jsme sehráli před domácím publikem v 10.kole se Šluknovem, které jsme nezvládli a prohráli 0:5.

Našich 7 domácích zápasů navštívilo celkem 460 výborných diváků. Nejvíc na derby s Přestanovem, rovná stovka.