"A" TJ Chlumec po super výkonu přivezlo 3 body

26.09.2022

SK Liběšice : TJ Chlumec 0:5  (0:2)

Branky za TJ Chlumec: Malec Jan 4, Mrvečka Patrik 1

Sestava: Hubka Tomáš, Tichý Michal, Tater Filip, Urban Josef, Lukeš Adam (C), Pick Matyáš,                         Dobosh Kristian, Virt Adam, Jakš Karel, Mrvečka Patrik, Hedrlín Vilém, Malec Jan.                           Kolář Jiří, Horváth Pavel, Ludwig Jan

Nový realizační tým: Urban Josef, Jakš Karel, Zekan Miroslav, Malec Jan st.

Napřed všem zúčastněným musíme poděkovat. I když jsme přijeli v dost slepené sestavě a polovina hráčů měla dopolední zápas v nohách, jsme šli do zápasu s tím, že to bude o přístupu, že když nikdo nic nevypustí a budeme hrát jako tým, můžeme vyhrát.

Hráči šli z kabiny nabuzení bojovat jeden za druhého. Začátek byl vlažný, ale jak se kluci zahřáli na provozní teplotu a přečkali jsme 2 krušné šance hostů, jsme rychle přebírali otěže zápasu. Odměnou za předváděný výkon nám byli 2 góly do poločasu Honzy Malce.

Do druhého poločasu jsme se vrátili s tím, že vedení nepustíme. Na hráčích bylo vidět odhodlání. Hráli jsme ze zajištěné obrany a i díky Michalu Tichému, který byl v bráně excelentní ( ostatně jako celý tým ), jsme přečkali závary před bránou a že jich nebylo málo, drželi jsme ošidné vedení 2:0. V průběhu 2. půle po přihrávkách záložních řad za obranu přidáváme další 2 góly a střelcem je opět Honza Malec, který nám dodal pomyslný klid. Na TJ Chlumec už byla vidět únava, pár křečí také proběhlo, SK Liběšice se stále tlačili do šancí, nic nevypouštěli, jenže Patrik Mrvečka doráží odražený balon do brány a zvyšuje skóre v 85min. na 0:5. A bylo jasné, že si dokráčíme pro výhru s pomyslnou třešničkou na dortu v podobě neinkasovaného gólu.

Závěr: Je vidět když se bojuje, když se hráči zajišťují, když jeden maká za druhého a zkušení pomohou méně zkušeným, když se hraje jako tým, je těžké nás porazit. A pro mě osobně, když vidím na hráčích upřímnou radost z fotbalu i ze zvládnutého " mače" jsou tyto chvíle k nezaplacení.

Hrající asistent trenéra

Josef Urban