"A" selhalo v koncovce

12.10.2021

SK Dobkovice - TJ Chlumec 1:0 (1:0)

Sestava:

Staněk - Parachin, Procházka, Švanda, Čečrle - Kapoun (32. Dobosh), Mrvečka, Malec - Virt (76. Ajm), Mach, Sak

Utkání se hned od prvních minut hrálo ve velkém tempu. Domácí na nás vyrukovali agresivně, rychle nás dostupovali a napadali naší rozehrávku již u našeho vápna. Naše defenziva však pracovala velmi dobře, do šancí jsme domácí nepouštěli, naopak my tu svojí spálili, když Mach neuspěl sám před brankářem Dobkovic. Jediná branka zápasu tak padla po standardní situaci, když dobkovičtí skórovali hezkou střelou z vápna po rohovém kopu.

Obraz hry a tempo utkání se nezměnilo ani ve druhé půli. My jsme se snažili najít cestu k vyrovnání, domácí velmi dobře bránili a snažili se chodit do brejků. Opět musím pochválit obranu v čele s Kubou Staňkem, která v tomto utkání podala možná nejlepší výkon na podzim. Do žádného obrovského tlaku jsme se však nedostávali ani my, přesto jsme minimálně jednu tutovku na vyrovnání spálili, když samostatný nájezd nezužitkoval Malec. Když pár minut před koncem trefil Sak břevno bylo jasné, že v tomhle zápase bychom branku nevstřelili snad až do rána.