"A" prohra na penalty

02.05.2022

TJ Chlumec - Slavoj Bohušovice n. O. 4:4 (2:2) na pen. 1:3

Branky TJ Chlumec: Mach 2, Švanda, Sak

Sestava: Lotz - Čečrle, Urban, Švanda, Šturma - Kapoun, Houdek (83. Parachin), Dobosh - Virt (65.Mrvečka), Mach, Sak

Do zápasu jsme vstoupili výborně, první velkou šanci jsme si vytvořili již v 1. minutě. Využili jsme "až" tu v 6., kdy Švanda vrátil do sítě míč po hlavičce Kapouna do břevna. Hosté téměř okamžitě vyrovnali po dohraném rohovém kopu a v 17. minutě se z penalty dostali dokonce do vedení. Ve zbytku poločasu jsme se hnali za vyrovnáním, což se nám povedlo, když po vybídnutí od Doboshe skóroval Mach.

Do druhé části jsme vstoupili aktivně, byli jsme lepším týmem a v 73. minutě se zaslouženě dostali do vedení druhou brankou Macha. Poté jsme měli několik velkých šancí k navýšení skóre, které jsme nevyužili a soupeř trestal z dalšího rohového kopu těsně před koncem utkání. V 90. minutě dostal prostor na levé straně Sak a poslal nás opět do vedení 4:3. V posledních vteřinách došlo, bohužel, k několika nedorozuměním mezi našimi hráči a hosté využili poslední přímý kop k vyrovnání.

Penalty jsou letos naší noční můrou a tak jsme z vyhraného zápasu "udělali" pouze bod.