"A" přivezlo tři body

05.11.2018

TJ Chlumec - 1.FC Dubí             2:3 (1:0)                                                                                                                                                                                    Sestava: Staněk                                                                                                                    Valenta,Urban,Dohnal,Vacovský,Uhlíř,Škultéty,Virt,Mach,Lejček,Růžička Střídání: 60´ Petera (Růžička),68'Veselý(Škultéty)                                          Střelci branek TJ Chlumce: 48´ Mach 1:1   80´ Lejček 2:2    90´ Mach 2:3

Stručné hodnocení utkání:Tušili jsme,že na obrovském hřišti v Dubí to nebude jednoduchý zápas. Celý první poločas jsme se nemohli dostat k pořádnému zakončení.Ve 43.minutě jsme ještě špatně obsadili a inkasovali před odchodem do kabin. Druhý poločas jsme začali výrazně lépe a v 48.minutě se prosadil Lukáš Mach. Až do 63.minuty jsme byli lepším týmem, ale pak přišel neubráněný roh a domácí podruhé vedli.Tlačili jsme se i nadále dopředu a v 80minutě po rohu a odraženém míči propálil vše co mu stálou cestě Filip Lejček. V momentě kdy naskočila na tabuli 90.minuta, pronikli do šestnáctky Lukáš Mach a Adam Virt. Virt nadvakrát odcentroval a Mach nadvakrát dotlačit míč do sítě.Tři body jsme vybojovali v posledním možném okamžiku.