"A" TJ Chlumec přivezlo 3 body

30.08.2021

TJ Sokol České Kopisty - TJ Chlumec 3:6 (3:2)

Branky TJ: Mach 3, Sak 2, Virt

Sestava:Slíž - Lukeš, Procházka, Švanda, Čečrle - Kapoun, Malec (88. Grosman), Mrvečka (71. Lejček) - Virt (71. Ajm), Mach, Sak

Do utkání jsme OPĚT vstoupili velmi špatně, navíc jsme inkasovali branku z prvního rohu domácích již ve 3. minutě. Podařilo se nám sice góly Saka a Macha stav otočit, do konce poločasu si však vzali domácí vedení zpět. Naše hra v první půli nevypadala vůbec dobře, kdyby byl stav 5:2 nebo 6:3 pro domácí, asi bychom se nemohli divit.

V průběhu druhého poločasu začaly domácím rychle docházet síly, čehož jsme dokázali výrazně zlepšeným výkonem využít a hlavně po individuální akci Saka na 3:4 v 65. minutě jsme mohli využívat brejkových situací k navýšení skóre.

Kluky určitě musím pochválit za reakci na poločasové skóre a hlavně výkon v první půli. Jednalo se o velmi náročné utkání z hlediska fyzické kondice, která nakonec zápas převážila na naší stranu.