"A" přivezlo 3 body

09.06.2019

TJ Svádov/Olšinky   :  TJ Chlumec      3:6 (3:4)

Střelci branek TJ Chlumec: Lejček 4, Urban,Veselý D.

Stručné hodnocení utkání:                                                                    Do zápasu jsme vstoupili mimořádně a po dvou zásazích Lejčka a jednom Urbana jsme v 17.minutě vedli 3:0.Poté jsme si opět vybrali naši obvyklou slabou chvilku. Nejprve Kuba Staněk vyrazil penaltu, ovšem z následného rohu domácí dali první branku. Hned po rozehrávce jsme inkasovali podruhé. Ještě před přestávkou nás do dvoubrankového vedení poslal Veselý,který využil výbornou přihrávku Uhlíře. Do pauzy jsme ještě jednou zaváhali, a skóre v poločase tak bylo 3:4.Ve druhém poločase jsme se víc soustředili na to, abychom neinkasovali, naštěstí měl výborný den Filip Lejček, který ještě přidal dva zásahy a skóre se zastavilo na konečném 3:6. Zápas se nám celkově povedl, domácí ukázali, že právem patří ke špičce soutěže.                                                                                                                                        Sestava:                                                                                                        Staněk-Valenta,Urban,Weber,Petera,Sak,Kapoun,Mach,Veselý D.,Lejček,Uhlíř  Střídali:                                                                                     Formánek,Parachin