"A" přivezlo 3 body

17.09.2018

SK Březiny : TJ Chlumec   1:3 (1:1)

Střelci branek Chlumce: 4´ Lejček 0:1        63´ Lejček 1:2          69´ Lejček 1:3    Stručné hodnocení utkání: Vstup do zápasu nebyl úplně na jedničku, ale z první útočné akce jsme se po faunu domácích dostali k trestné u kopu, který ve 4.minutě proměnil Filip Lejček. Jinak se nám herně první poločas vůbec nepovedl. Po zisku míče jsme dělali rychlé ztráty, nekombinovali jsme, jak by bylo potřeba. Domácí se ale dlouho nemohli prosadit, až v poslední minutě první půle se řítilo několik hráčů domácích na Dvořáčka a srovnali na 1:1. Ani druhý poločas jsme nezačala dobře, nechali jsme domácí hrát, ale naštěstí se západ výborně povedl našim útočníkům. Konkrétně Filip Lejček skóroval podruhé po samostatném úniku z poloviny hřiště a za 5 minut si Adam Virt našel cestu přes 3 domácí hráče a posadil centr na Filipa Lejčka , který dosáhl na hattrick. Zbylých 20 minut už jsme si zkušeně pohlídali a domácím jsme nabídli pouze takové náznaky.                                                                                Sestava: Dvořáček   Šindelář    Urban    Dohnal    Valenta    Vacovský                                                  Škultéty  Kaprun  Virt   Lejček   Uhlíř                        Střídání: 22´ Petera (Šindelář)     55´ Formánek (Škultéty)