"A" porazilo Unčín

21.04.2019

TJ Sokol Unčín : TJ Chlumec  1:6 (0:3)                         Sestava:       Berka,Valenta,Urban,Weber,Vacovský,Virt,Kapoun,Mrvečka,Veselý,Lejček,              Mach                                                                                                                   (73´  Petera střídal Mrvečku)

Střelci branek Chlumce:  Mach 3,Virt 2,Lejček 1

Stručné hodnocení utkání:Utkání se hrálo v nádherném počasí, ale na umělé trávě, na které jsme stáli letos jen jednou v přípravném utkání s Mojžířem.Trvalo nám určitě čtvrt hodiny, než jsme se srovnali s odskokem míče a stylem hry domácích. Metr rozhodčího jsme nepochopil ani po závěrečném hvizdu.V prvním poločase jsme překonali obranu domácích hned třikrát. Nejdřív se prosadil Adam Virt a potom dvakrát Lukáš Mach. Takové tři velice dobré příležitosti jsme ještě zahodili. Domácí se dostali jen k trestným kopům z okolí šestnáctky, ale jen jedna měla parametry nebezpečné střely.Ve druhém poločase jsme nejdřív nevyužili dvě stoprocentní šance a za to jsme zaplatili gólem v naši síti po trestném kopu.V 69. minutě zlomí zápas definitivně na naši stranu dokončených hattrickem Lukáš Mach, potom se ještě podruhé v zápase prosadil Adam Virt a poslední branku zápasu dal po kombinaci všech útočícího hráčů Filip Lejček.

P.Š.