08.04.2019

SFK Meziboří - TJ Chlumec    1:2(0:1)                            Sestava:    Doležal-Valenta,Urban,Weber,Petera,Virt,Kapoun,Růžička,Veselý,Lejček,Formánek

Stručné hodnocení utkání:    K utkání jsme odcestovali s 11 zdravým hráči, a musím ocenit, že se všichni naprosto vydali.V prvním poločase se nehrál pěkný fotbal. My jsme byli aktivnější, ale problém se zakončováním u nás pořad trval.Až v 36. minutě se David Veselý elegantně otočil, unikl obránci a předložil pro Filipa Lejčka, který se trefil přesně.Do druhé půle chtěli domácí vletět, ale nám hned v 48.minutě vyšel brejk. Adam Virt unikl z poloviny hřiště a předložil na úplně osamoceného Michala Růžičku. Potom jsme hráli hluboko na naši polovině. S ohledem na veliké hřiště a na to,že na střídačce nebyl nikdo, kluci makali hlavně dozadu a vyrážejí jen do brejků.Čisté konto jsme nakonec neudržel, když se domácí prosadili po rohu v 86.minutě.