"A" podalo mizerný výkon

22.09.2019

SK PRONAKO Hostovice : TJ Chlumec     6:2 (4:0)

Sestava:Staněk                                                                                                                      Vacovsky,Urban,Mach,Dohnal,Virt,Hladík,Kapoun,Sak,Lejček,Uhlíř  Střídání: Petera(Vacovský), Formánek(Hladík)

Stručné hodnocení utkání: Do utkání jsme vstoupili bez zájmu, laxně. Během pár minut jsme dostali 2 branky a přišlo mi, že hráči čekají, až poločas,kdy musí hrát do kopce, skončí. Bohužel jsme k tomu dostali ještě další 2 branky. Domácí byli jasně lepší.Druhý poločas jsme začali gólem,který pro domnělé postavení mimo hru neplatil. Vzápětí už Sakova branka platila. Jenže ani poločas z kopce nás moc nebavil.Aktivita z naši strany trvala jen pár minut. Hrozný zápas z naší strany skončil porážkou 6:2 a ještě červenou kartou pro Saka, který neudržel nervy a nechal se vyloučit.

Š.P.

PS:Je smutné,že STK - ÚKFS schválí tohle hřiště za způsobilé pro              I.B.třídu.Hrůza!!! Není to výmluva za náš výkon,ale konstatování.