"A"bodovalo v Jiříkově

28.04.2019

TJ Spartak Jiříkov : TJ Chlumec   3:4(3:1)

Sestava:                                                                                                                    Berka-Vacovský,Urban,Weber,Valenta,Petera,Růžička,Sak,Veselý,Lejček,Virt Střídání:    88' Formánek(Sak)

Góly TJ Chlumec:Lejček 2,Veselý D.,Virt

Stručné hodnocení utkání:                                                                                   V prvním poločase jsme hráli nedisciplinovaně a netakticky. Dělali jsme příliš mnoho ztrát , kazili jsme i nejjednodušší přihrávky.Domácí chodili do rychlých protiútoků a my je zastavovali jen za cenu faulů. Když jsme ve 42.minutě z penalty inkasovali už potřetí v zápase nevypadalo to s námi bůhvíjak. Ale ještě před poločasem se po rohovém kopu Michala Petery prosadil hlavou Adam Virt. Což nás nakoplo.Druhý poločas jsme začali aktivně, bohužel Michal Růžička udělal hloupý faul na polovině hřiště a od 57.minuty jsme pokračovali v deseti.Nikdo z hráčů zápas nezabalil a vrhli jsme se na soupeře, který evidentně odpadl po kondiční stránce. Postupně se prosadili Filip Lejček v 64.minutě,David Veselý v 74. a v 88.minutě ještě jednou Filip Lejček. Poslední půlhodiny byla z naší strany velice dobrá a domácí se v podstatě nedostali z vlastní poloviny.Moc si cením třech bodů, otočili jsme skóre z 3:0 na konečných 3:4 i v deseti po velice kvalitním druhém poločase.

P.Š.