"A" nepřivezlo ani bod

23.03.2022

SK Hostovice - TJ Chlumec 4:3 (3:1)

Branky TJ Chlumec: Malec 2, Mach

Sestava:Lotz - Lukeš, Procházka, Švanda, Čečrle - Urban, Malec, Houdek - Veselý D. (85. Ajm), Mach, Sak

Do utkání jsme opět vstoupili špatně a už v 5. minutě po chybě v rozehrávce inkasovali. Podařilo se nám sice brzy po spolupráci Saka s Malcem vyrovnat, ani vstřelená branka nás však nenastartovala a výkon nadále nebyl ideální. Zmar v prvním poločase podtrhly ještě dvě branky v naší síti, které padly po rychlých protiútocích soupeře, kdy jsme akce Hostovic nedokázali přerušit nebo se včas vrátit do defenzivy.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se zápasem zkusíme "něco" udělat. Bohužel jsme inkasovali na 1:4 po čtyřech minutách hry, kdy nám do sítě zapadl nepovedený centr z levé strany. V té chvíli jakoby z nás všechno spadlo, neměli jsme co ztratit a začali hrát konečně fotbal. Velmi rychle jsme se dvojicí branek (Mach, Malec) vrátili do hry a v 55. minutě byl stav 4:3 pro domácí. Dál jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu, šance jsme, bohužel, neproměnili. Závěrečných 10 minut byla z naší strany spíše křeč z přemíry snahy o vyrovnání a tak jsme nakonec, asi zaslouženě vzhledem k výkonu v první půli, odešli ze zápasu bez bodu.