"A" má jen bod

14.04.2019

TJ Chlumec  :   SK Březiny   3:4 PK (1:3)

Střelci branek Chlumce:  1:0 Lejček   2:3 Kapoun   3:3 Veselý                         PK - Mach O, Veselý O, Sak O, Růžička X, Kapoun O, Valenta O, Virt X,                    UrbanX

Stručné hodnocení utkání:                                                                                   My jsme do zápasu vstoupili velice opatrně a hosté byli lepší. Ve 24.minutě se k trestném kopu postavil Lejčeka zaskočil střelou z úhlu všechny, hlavně brankáře hostů. Potom ale přišla děsivá osmiminutovka, kdy jsme třikrát inkasovali.Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a díky tomu že hosté začali hrát opatrněji, byli jsme silnější na míči a vytvářeli si šance.V 67.minutě si na střelu navedl míč Filip Lejček, trefil sice brankáře, ale Jan Kapoun byl připravený na dorážkou 2:3.V 87.minutě jsme předvedli výbornou kombinaci, na jejímž konci byl David Veselý a srovnal na 3:3. V nastaveném čase ještěnepřesní rozhodčí zastavili Davida Veselého v samostaném úniku na branku tím, že mávali a pískali postavení mimo hru.Nakonec o bodu navíc rozhodli až penalty v 8 sérii. Bereme jen bod, ale s ohledem na skóre v poločase je i bod cenný.