"A" Hodnocení podzimu

HODNOCENÍ PODZIM 2018 : MUŽI "A"

V podzimní části soutěže jsme sehráli 13 zápasů s bilancí 8 výher, 1 remízy a 4 porážek, při skóre 47:28 nám patří po podzimu 4. Místo. V sedmi domácích zápasech jsme jen 2x odešli poraženi a tyto zápasy vidělo 440 diváků. Nejvíc duel s Mezibořím, rovná stovka.Nejvíc branek bylo k vidění v zápase s Velkým Březnem (výhra 10:1). Výborný výsledek byl k vidění i v sousedních Chabařovicích, kde jsme vyhráli 7:1. Naopak smolné byly dvě domácí porážky s Unionem 2:3 a s Unčínem 1:2. Nejtěžší porážku jsme si přivezli ze Šluknova 7:1. Do 13ti odehraných duelů zasáhlo celkem 20 hráčů do pole a 3 brankáři. Všechny minuty má na svém kontě pouze kapitán Jiří Dohnal.

13 branek zaznamenal Filip Lejček, 7x se trefili Lukáš Mach a Adam Virt, 6x Michal Růžička a Pavel Uhlíř, 2x Josef Urban, Patrik Mrvečka a David Veselý, 1 branku zapsali Michal Sak a Ivo Formánek

Všem našim fanouškům a sponzorům děkujeme za podporu a přejeme klidné prožití Vánočních svátků a šťastný vstup do Nového roku 2019!!

Petr Škvor , Trenér TJ Chlumec ´A´