"A" dostalo 8 gólů

02.05.2022

FK JUNIOR Děčín - TJ Chlumec 8:1 (4:1)

Branka TJ Chlumec: Veselý D.

Sestava: Lotz (65. Urban) - Čečrle, Švanda, Mach, Lukeš - Kapoun, Houdek (46. Dobosh), Mrvečka - Parachin (46. Virt), Sak, Veselý D. (53. Šturma)

Začátek zápasu patřil nám, byli jsme aktivnější, vytvářeli si příležitosti (David Veselý trefil tyč) a nic nenasvědčovalo tomu, že nakonec z utkání odejdeme s nepříjemným debaklem. Vše změnila 20. minutě, kdy se domácí po chybě v naší rozehrávce dostali do vedení a během následujících 4-5 min. nám zasadili další dva údery. Když po rohovém kopu Saka zblízka snížil Veselý na 1:3, domácí nádhernou střelou do šibenice okamžitě opět uskočili na rozdíl tří branek.

Druhý poločas byl pro nás i zkouškou morálky. Opět jsme do něj nevstoupili zle, nicméně díky úseku mezi 62. a 69. minutou, kdy jsme stejně jako v první půli za podobný časový úsek třikrát inkasovali a zraněného Lotze musel v brance zastoupit Švanda, se myšlenky na zdramatizování utkání změnili na "tlačení" času směrem ke konci zápasu. Domácí na konci ještě stanovili výsledek na hrozivých 8:1.