"A" doma vyhrálo

01.10.2018

TJ Chlumec - TJ Spartak Jiříkov           2:1 (0:0)                                        Sestava: Staněk  Valenta  Urban  Dohnal  Vacovský  Růžička  Mrvečka  Mach                               Virt  Lejček  Uhlíř                                                                        Střídání: 46´ Petera(Růžička)         12´ Kapoun(Mach)        82´ Veselý (Mrvečka)                 89´ Formánek (Uhlíř)                                                                          Střelci branek TJ Chlumec: 56´ Lejček 1:1         82´ Uhlíř 2:1

Hodnocení utkání.                                                                                           Celý první poločas jsme byli lepším mužstvem, ale přestalo se nám dařit v zakončení. V prvním poločase jsme trefili 2 x břevno, a další 4 šance jsme nedotáhli do gólového zakončení, obzvlášť šance Michala Růžičky a Patrika Mrvečky, kteří měli i brankáře na lopatkách. Hosté si vytvořili pár příležitostí, obzvlášť z rychlých kontrů. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, až přišla 55.minuta a naše zaváhání a hosté šli do vedení. Jenže hned po rozehrávce se trefil Filip Lejček výstavní střelou z dálky. Následovalo opět několik našich neproměněných příležitostí, až jsme se obávali, jestli nás to nebude mrzet. Naštěstí v 82.minutě si ve vápně zpracoval míč Pavel Uhlíř a překonal výborného brankáře hostí podruhé. V úplném závěru při nás stalo i štěstí, když jednu šanci vyřešil Kuba Staněk a z poslední akce trefili hosté břevno.